Licensed to JBAC Timers - Contractor License

                                       HY-TEK's Meet Manager 1/14/2016 07:14 PM

       2016 NJSIAA Indoor Track & Field Relay Championhsips - 1/14/2016        

                  State Indoor Track&Field Relay Group 4 Boys                  

                 John Bennett Indoor Complex - Toms River, NJ                  

                                    Results                                    

 

Boys 4x200 Meter Relay

===================================================================================

    School                                               Seed     Finals  H# Points

===================================================================================

Finals

  1 Hunterdon Central HS  'A'                         1:32.05    1:33.18   8  10   

     1) Scheier, David 11               2) Nazaryk, Vail 12               

     3) Ismen, Jack 11                  4) Thomas, Samuel 12              

  2 Franklin Twp. HS  'A'                             1:34.40    1:33.24   8   8   

     1) Howard, Tyler 11                2) Jenkins, Christopher 11        

     3) Heslop, Mario 9                 4) Uzzell, Nile 12                

  3 East Orange Campus  'A'                           1:30.24    1:33.30   8   6   

     1) Lindo, Akeem SO                 2) Lindo, Willesley 11            

     3) Lovelock, Ricardo 12            4) Poole, Cory 11                 

  4 Old Bridge HS  'A'                                1:34.55    1:34.28   6   4   

     1) Rampino, Chris 11               2) Brakoh, Kenny 12               

     3) Gilbert, Chris 12               4) Delvecchio, Mike 12            

  5 East Brunswick HS  'A'                            1:33.59    1:34.86   8   2   

     1) Phillip, Brandon 12             2) Davies, Callan 11              

     3) Petroski, Alexander SR          4) Ciuraru, Rob 12                

  6 Montgomery HS  'A'                                           1:35.12   7   1   

     1) Warren, Patrick 12              2) Clemons, Malachi 11            

     3) Cashman, Ryan 10                4) Simonson, Michael 12           

  7 Kingsway HS  'A'                                  1:37.70    1:35.15   7 

     1) Cavazos, Joaquin 12             2) Ojomoh, Alex 12                

     3) Matthews, Chase 12              4) Oates, Shaune 12               

  8 Piscataway Twp HS  'A'                            1:32.90    1:35.37   8 

     1) Anderson, Adrian 12             2) Hampton, Devin 10              

     3) Franklin, Ciardi 12             4) Bowers, Brent 11               

  9 Trenton Central HS  'A'                           1:34.10    1:35.70   6 

     1) Wright, Aramis 11               2) Willis, Savion 11              

     3) Green, Jordan 10                4) King, Peter 12                 

 10 Toms River North HS  'A'                          1:35.48    1:35.74   6 

     1) Whatts, Bryce 11                2) Daniluk, Andrew 10             

     3) Diawara, Abdolahe 9             4) Carberry, Ricky 12             

 11 Lenape Reg. HS  'A'                               1:37.62    1:35.91   5 

     1) Campbell, Chase 11              2) Campbell, Trey 11              

     3) Micale, Justin 10               4) Harrison, Kevin 12             

 12 Elizabeth HS  'A'                                 1:34.48    1:36.78   7 

     1) Joseph, Miguerson 11            2) Crawford, Davion SR            

     3) Muse, Jahmin 10                 4) Paige, Kyron 12                

 13 Sayreville HS  'A'                                1:36.70    1:36.94   7 

     1) Adeyemo, Abdullahi 10           2) Cruz, Franklin 11              

     3) Patterson, Jordan 12            4) Aidoo, Benjamin 12             

 14 Morristown HS  'A'                                1:36.47    1:37.01   5 

     1) Hayes, Eugene 11                2) Sangare, Abdoulaye 12          

     3) Bickers, John 12                4) Stennett, Joel 11              

 15 Washington Twp HS  'A'                            1:41.34    1:37.59   4 

     1) Crosse, Clayton 10              2) Reamon, Charles 12             

     3) Trombetta, Patrick 11           4) Sowell, Marquis 10             

 16 Freehold Twp HS  'A'                              1:39.80    1:37.80   3 

     1) Vonfrolio, Michael 11           2) Howell, Desmond 12             

     3) Hall, Tyrique 11                4) Nami, Christopher 11           

 17 Rancocas Valley Reg HS  'A'                       1:35.67    1:38.08   8 

     1) Keleekai, Samuel 11             2) Merriman, Brian 11             

     3) Humphrey, Brandon SR            4) Marsett, Tarron 11             

 18 Plainfield HS  'A'                                           1:38.16   4 

     1) Ayala, Henry 11                 2) Najarro, Noe 12                

     3) Yancha-Pazmino, Bryant 10       4) Diaz, Miguel 10                

 19 Hillsborough HS  'A'                              1:43.77    1:38.17   3 

     1) Bevilacqua, Joseph 11           2) Castellano, Austin 10          

     3) Knief, Christian 10             4) Deluca, Thomas 10              

 20 Cherokee HS  'A'                                  1:37.85    1:38.23   4 

     1) Hopkins, Daulton 12             2) Curley, Robert 12              

     3) Weiss, Daniel 12                4) Graves, Terrance 11            

 21 Howell HS  'A'                                               1:38.31   3 

     1) Galarza, David 12               2) Hughes, Reilly 11              

     3) Behan, Alex 12                  4) Glebavicius, Simas 12          

 22 Clearview Reg. HS  'A'                                       1:38.35   3 

     1) Burns, Aidan FR                 2) Alastra, Tim SO                

     3) Wagner, Rob JR                  4) Jones, Chris 12                

 23 West Orange High School  'A'                      1:41.74    1:38.50   6 

     1) McLaren, Elijah 10              2) Joseph, Renaldo 11             

     3) Nzegwu, Lawson 12               4) Harrell, Niree 12              

 24 Kearny HS  'A'                                    1:37.00    1:38.52   5 

     1) DaSilva, Kyle 11                2) Teixeira, Thyago 12            

     3) Cordero, Rauly 10               4) Rozzelle, Michael 12           

 25 Ridgewood HS  'A'                                            1:38.56   7 

     1) Stadulis, Zack 11               2) Grant, Kobi 11                 

     3) Ruhl, Sloan 11                  4) Do, Sam 11                     

 26 Atlantic City HS  'A'                             1:49.26    1:38.60   1 

     1) Wright, Dapree 12               2) Acheampong, Caleb 12           

     3) Contreras, John 12              4) Gordy, Christopher 11          

 27 Egg Harbor Twp HS  'A'                                       1:38.61   5 

     1) Covington, Devon JR             2) Brock, Amir 11                 

     3) Rivera, Luis FR                 4) Vitale, Jared JR               

 28 Shawnee HS  'A'                                              1:39.17   1 

     1) Churylo, Cooper 12              2) Babik, Tyler FR                

     3) Rosen, Zach 12                  4) Ruble, Drew 12                 

 29 South Brunswick  'A'                                         1:39.89   3 

     1) Khan, Harris JR                 2) Rowe, Spencer SR               

     3) Lanzalotto, Gregory SO          4) Jackson, Vincent JR            

 30 Union HS  'A'                                     1:37.14    1:39.90   5 

     1) Hill, Jin'Neil 10               2) Tumfour, Joseph 12             

     3) McCormack, Devonte 11           4) Williams, Marquis 12           

 31 Bloomfield HS  'A'                                1:44.34    1:39.93   2 

     1) Mitchell, Michael 12            2) Lewis, Tyler 12                

     3) Leonard, Nahzir 11              4) Mason, Quaran 12               

 32 Vineland HS  'A'                                  1:38.12    1:39.99   4 

     1) Cephas, Michael 12              2) Kent, Wynah 10                 

     3) Hadnot, Emerson 9               4) Mercante, Jared SO             

 33 Columbia HS  'A'                                  1:39.52    1:40.12   7 

     1) Battle, Martin 12               2) Dieujuste, Witchi 12           

     3) Ozuzu, Kinsley 12               4) Charles, Abayneh 10            

 34 Southern Reg. HS  'A'                             1:42.83    1:40.42   2 

     1) Holden, Connor 12               2) Lefkus, Lucas JR               

     3) Searles, Lucas 11               4) Rodriguez, Joe 12              

 35 Monroe Twp. HS  'A'                                          1:40.51   6 

     1) Shipp, Miles 12                 2) Davis, Zaniel 10               

     3) Rios, Nicholas 10               4) Exantus, Tyrese 11             

 36 Montclair HS  'A'                                 1:42.74    1:40.57   1 

     1) Page, Frank 11                  2) Riley, Cole SO                 

     3) Desir, Mitch 10                 4) Schnittman, David 12           

 37 North Bergen HS  'A'                              1:38.48    1:40.84   6 

     1) Hernandez, Kemp 11              2) Leon, Ramses 12                

     3) Santizo, Luis 9                 4) Delgado, Eric 10               

 38 Memorial HS (W. Ny)  'A'                          1:41.00    1:40.94   2 

     1) gonzalez, jose 10               2) garcia, alex 11                

     3) Cordova, Damien 11              4) diaz, donavian 11              

 39 Edison HS  'A'                                               1:41.24   2 

     1) DemaAla, John 12                2) Liwag, Jacob 11                

     3) Obie, Angel 11                  4) Boyer, Jerome SO               

 40 Williamstown HS  'A'                              1:41.99    1:41.44   3 

     1) Spates, Isaiah 12               2) Watson, Austin 10              

     3) Whyte, Romario 9                4) Jarvis, Skye 10                

 41 Westfield HS  'A'                                            1:41.99   4 

     1) Brown, Robert SO                2) O'Brien, Coston 11             

     3) LaMastra, Daniel JR             4) Knauss, Eric SO                

 42 North Hunterdon HS  'A'                                      1:42.24   4 

     1) Moul, Eric 12                   2) Obidike, Joshua 12             

     3) Coyne, Garrett FR               4) Curtachio, Jake 11             

 43 Linden HS  'A'                                               1:42.35   2 

     1) Banks, Christopher 9            2) Johnson, Shaun 10              

     3) Ike, Ugonna 10                  4) Williams, Travis 9             

 44 Ridge HS  'A'                                                1:42.64   2 

     1) Griffis, Dan 11                 2) Youtkus, Tim 11                

     3) Gogerty, Ryan 10                4) Khattar, Amil 10               

 45 J P Stevens HS  'A'                               1:40.53    1:44.33   1 

     1) Chandalarada, Saketa JR         2) Terry, Jamal 11                

     3) Patel, Dhruv 12                 4) Patel, Panth 11                

 46 Livingston HS  'A'                                1:43.72    1:44.95   1 

     1) Quan, Matthew 11                2) Daniels, Nathan 12             

     3) Rosero, John 9                  4) Jallow, Phillipe 9             

 47 New Brunswick HS  'A'                             1:51.65    1:46.75   1 

     1) Barclay, Eric 10                2) Arias, Raymer 9                

     3) Gregory, Makeme 11              4) Jackson, Kyshawn 12            

 -- Perth Amboy HS  'A'                               1:34.04        DNF   5 

     1) Dejesus, Jon 9                  2) Brown, Jordan 12               

     3) Daly, Damian 12                 4) Alejandro, Juan 11             

 

Boys 4x400 Meter Relay

===================================================================================

    School                                               Seed     Finals  H# Points

===================================================================================

  1 Old Bridge HS  'A'                                3:27.86    3:26.89   5  10   

     1) Delvecchio, Mike 12             2) Rampino, Chris 11              

     3) Gilbert, Chris 12               4) Brakoh, Kenny 12               

  2 Hunterdon Central HS  'A'                         3:35.22    3:29.22   4   8   

     1) Nazaryk, Vail 12                2) Thomas, Samuel 12              

     3) Ismen, Jack 11                  4) Scheier, David 11              

  3 East Brunswick HS  'A'                            3:30.65    3:29.74   5   6   

     1) Phillip, Brandon 12             2) Bozowski, Joseph 12            

     3) Newton, Joshua 9                4) Ciuraru, Rob 12                

  4 Egg Harbor Twp HS  'A'                                       3:30.18   5   4   

     1) Dessoye, Alex 11                2) Dessoye, Robert 11             

     3) Barnes, Eric 11                 4) Brock, Amir 11                 

  5 Elizabeth HS  'A'                                 3:32.30    3:31.06   5   2   

     1) Joseph, Miguerson 11            2) Thermitus, Dodley 11           

     3) McCrary, Chris 11               4) Mial, Jaquan 11                

  6 Piscataway Twp HS  'A'                            3:32.98    3:32.01   4   1   

     1) Bowers, Brent 11                2) Hampton, Devin 10              

     3) Franklin, Ciardi 12             4) Anderson, Adrian 12            

  7 Franklin Twp. HS  'A'                             3:35.00    3:33.35   5 

     1) Howard, Tyler 11                2) Jenkins, Christopher 11        

     3) Fowlkes, Ari 11                 4) Uzzell, Nile 12                

  8 Lenape Reg. HS  'A'                               3:35.22    3:34.37   4 

     1) Campbell, Chase 11              2) Fraley, Danny 12               

     3) Micale, Justin 10               4) Harrison, Kevin 12             

  9 Trenton Central HS  'A'                           3:32.14    3:35.62   5 

     1) Mu, Deng 12                     2) Mu, Mulual 10                  

     3) Hill, Shikeem 12                4) Willis, Semaj 11               

 10 Montgomery HS  'A'                                           3:35.97   4 

     1) Warren, Patrick 12              2) Cashman, Ryan 10               

     3) Boppana, Avinash 11             4) Laadem, Raouf 12               

 11 Bridgewater-Raritan HS  'A'                                  3:36.49   4 

     1) Alvarez, Jeff JR                2) Merdan, Ali 12                 

     3) Hendershot, William 10          4) Kong, Christian 11             

 12 Hillsborough HS  'A'                              3:44.33    3:37.28   2 

     1) Deluca, Thomas 10               2) Shipley, Jeremy 11             

     3) Baron, Mitchel 11               4) Tubby, Brandon 12              

 13 Morristown HS  'A'                                3:37.90    3:38.01   3 

     1) Clay, Eric 11                   2) Quinn, Evan 12                 

     3) Sangare, Abdoulaye 12           4) Stennett, Joel 11              

 14 Rancocas Valley Reg HS  'A'                       3:30.85    3:38.96   3 

     1) DeJesus, Joshua 12              2) Merriman, Brian 11             

     3) Glasper, Chase 12               4) Haqq, Aliyy 12                 

 15 Cherokee HS  'A'                                             3:39.03   2 

     1) Milligan-Tinker, Kevin 10       2) Graves, Terrance 11            

     3) Patterson, Ricardo 11           4) Powell, Matthew 11             

 16 Columbia HS  'A'                                  3:35.81    3:39.49   4 

     1) Vital, Venchardson 12           2) Richardson, Jeremiah 11        

     3) Charles, Abayneh 10             4) Rolley-Williams, Donte 12      

 17 Ridge HS  'A'                                                3:39.76   4 

     1) Orr, Ryan 11                    2) Trujillo, Alex 12              

     3) Brady, Joe 12                   4) Phinney, Will 11               

 18 Union HS  'A'                                     3:38.07    3:41.25   3 

     1) Edobi, Kris 10                  2) Williams, Marquis 12           

     3) McCormack, Devonte 11           4) Maduka, Michael 12             

 19 Cherry Hill East  'A'                                        3:42.20   3 

     1) Encarnacion, Kyle SR            2) Omari, Kennedy SR              

     3) Mezilus, Kervens SO             4) Clark, Jordan SR               

 20 Westfield HS  'A'                                            3:42.98   2 

     1) Triarsi, Jacob 11               2) Weigand, Spencer 10            

     3) McLaughliln, Cameron JR         4) O'Brien, Coston 11             

 21 Ridgewood HS  'A'                                            3:43.21   3 

     1) Stadulis, Zack 11               2) Taggart, Andrew 12             

     3) Ruhl, Sloan 11                  4) Tai, Matt 10                   

 22 South Brunswick  'A'                                         3:43.30   3 

     1) DeFreitas, John SO              2) Oruebor, Chukwuyem SO          

     3) Rowe, Spencer SR                4) Lanzalotto, Gregory SO         

 23 Kingsway HS  'A'                                  3:33.31    3:43.40   4 

     1) Cavazos, Joaquin 12             2) Brook, Zachary 9               

     3) Ojomoh, Alex 12                 4) Oates, Shaune 12               

 24 Bloomfield HS  'A'                                3:48.58    3:45.91   2 

     1) Braxton, Devon 11               2) Leonard, Nahzir 11             

     3) Lewis, Tyler 12                 4) Frazier, Jordan 10             

 25 Plainfield HS  'A'                                           3:45.97   4 

     1) Yancha-Pazmino, Bryant 10       2) Najarro, Noe 12                

     3) Diaz, Miguel 10                 4) Ayala, Henry 11                

 26 North Bergen HS  'A'                              3:47.10    3:48.38   3 

     1) Hernandez, Kemp 11              2) Robayo, Jesus 11               

     3) Santizo, Luis 9                 4) Leon, Ramses 12                

 27 Livingston HS  'A'                                3:48.69    3:49.08   1 

     1) Schneider, Eric 11              2) Feit, Zachary 12               

     3) Zheng, John 11                  4) Robinson, Nahshon 11           

 28 Toms River North HS  'A'                          3:46.30    3:49.72   2 

     1) Diawara, Abdolahe 9             2) Daniluk, Andrew 10             

     3) Ridgeway, Javid 9               4) Lynn, Elliott 9                

 29 Eastern Reg. HS  'A'                              3:49.39    3:49.72   1 

     1) Sung, Alexander 12              2) Caruso, Timothy 12             

     3) Asare, Kofi 10                  4) Shaw, Alexander 10             

 30 Southern Reg. HS  'A'                             3:52.02    3:50.59   1 

     1) Petit-frere, Scott 12           2) Adanatzain, Evan 10            

     3) Lovenberg, Billy 12             4) Kubarewicz, William 11         

 31 J P Stevens HS  'A'                               3:42.20    3:51.27   2 

     1) Patel, Darshan 11               2) Segal, Steven 12               

     3) Patel, Parth JR                 4) Patel, Mayur 11                

 32 Monroe Twp. HS  'A'                                          3:51.32   1 

     1) Brzozowski, Jack SO             2) Saini, Kuinal SO               

     3) Van Sprang, Maxwell 10          4) Preuster, Christopher 11       

 33 West Orange High School  'A'                      3:45.10    3:52.54   2 

     1) McLaren, Elijah 10              2) Nzegwu, Lawson 12              

     3) Doyle, Jack 10                  4) Van Cauwenberge, Timothy 12    

 34 Millville HS  'A'                                            3:52.77   3 

     1) Gray, Cartier 9                 2) Thomas, Jonah 12               

     3) Eigenmann, Nathan 12            4) Singleton, Za'Quan 11          

 35 Freehold Twp HS  'A'                                         3:53.13   1 

     1) Perrella, Benjamin FR           2) Nami, Christopher 11           

     3) Howell, Desmond 12              4) Rose, Sheldon 12               

 36 Washington Twp HS  'A'                            3:47.41    3:53.57   1 

     1) Davis, Marcus 10                2) Simpson, Kevin 10              

     3) Gavin, Nic 11                   4) Reistle, Christopher 11        

 37 Vineland HS  'A'                                  3:48.81    3:53.75   2 

     1) Cephas, Michael 12              2) Kent, Wynah 10                 

     3) Cardona, Jamison 11             4) Belvett, Jordan 11             

 38 Edison HS  'A'                                               3:58.33   2 

     1) Gray, Keith 12                  2) Purushwakam, Nitesh 11         

     3) Liwag, Jacob 11                 4) Keshwani, Rumeer 12            

 39 Clearview Reg. HS  'A'                                       3:59.16   1 

     1) Nguyen, Alex 9                  2) Burns, Brendan 10              

     3) Pharo, Vinni SO                 4) Weatherby, Connor 10           

 40 Atlantic City HS  'A'                             4:16.70    4:16.18   1 

     1) Wright, Dapree 12               2) Contreras, John 12             

     3) Gordy, Christopher 11           4) Melendez, Frankel 10           

 -- Perth Amboy HS  'A'                               3:33.39         DQ   3 

     1) Daly, Damian 12                 2) Brown, Jordan 12               

     3) Dejesus, Jon 9                  4) Fedeno, David 9                

 

Boys 4x800 Meter Relay

===================================================================================

    School                                               Seed     Finals  H# Points

===================================================================================

  1 Egg Harbor Twp HS  'A'                                       8:12.72   3  10   

     1) Dessoye, Robert 11              2) Dessoye, Alex 11               

     3) Hendriks, Aidin JR              4) Barnes, Eric 11                

  2 Old Bridge HS  'A'                                8:10.78    8:12.75   3   8   

     1) Belton, Scott 12                2) Hobson, Sean 12                

     3) Smith, Tai 12                   4) D'Ambrosio, Gerard 12          

  3 Hillsborough HS  'A'                              8:18.40    8:15.47   3   6   

     1) DiNardi, Dominic 10             2) Tubby, Brandon 12              

     3) Shipley, Jeremy 11              4) Baron, Mitchel 11              

  4 Ridgewood HS  'A'                                 8:16.50    8:15.68   3   4   

     1) Marshall, Kenneth 12            2) Taggart, Andrew 12             

     3) Byrne, Billy 11                 4) Thurston, Michael 12           

  5 East Brunswick HS  'A'                            8:18.16    8:17.56   3   2   

     1) Bozowski, Joseph 12             2) Bobash, Kyle 12                

     3) Huang, Jared 12                 4) Khalil, Andrew 10              

  6 Memorial HS (W. Ny)  'A'                          8:24.00    8:22.79   3   1   

     1) De la Cruz, Jose 12             2) Hernandez, Rafael 12           

     3) vasquez, victor 12              4) Heredia, Anderson 12           

  7 South Brunswick  'B'                                         8:23.92   3 

     1) Cauley, Nick SR                 2) Fisher, Jared SR               

     3) Landrieu, Patrick SR            4) Sanders, Tyler SR              

  8 Cherry Hill East  'A'                                        8:23.99   3 

     1) Jean-Baptiste, Isaiah SR        2) Parsons, Cole SR               

     3) Onu, Michael JR                 4) Groff, Aaron SR                

  9 Hunterdon Central HS  'A'                         8:38.39    8:25.23   2 

     1) Cornetta, Justin 10             2) Foley, Brendan 12              

     3) Bettermann, Kenneth 9           4) Dyer, Andrew 12                

 10 Westfield HS  'A'                                            8:30.71   2 

     1) McLaughliln, Cameron JR         2) McIntyre, Kyle 12              

     3) Siegel, Ryan 12                 4) Givelber, Gabriel JR           

 11 Montclair HS  'A'                                 8:21.18    8:32.05   3 

     1) Minet, Geoffrey 12              2) Khawaja, Imran 12              

     3) Cahill, Benjamin 11             4) Van Inwegen, Grant 12          

 12 Montgomery HS  'A'                                           8:35.22   3 

     1) Laadem, Raouf 12                2) Sarathy, Ajay 11               

     3) Gatt, Taylor 12                 4) Boppana, Avinash 11            

 13 Freehold Twp HS  'A'                              8:32.35    8:36.30   2 

     1) Orrico, Anthony 12              2) O'Donnell, Sean 11             

     3) Finn, Kyle 12                   4) Kole, Matt 11                  

 14 Southern Reg. HS  'A'                             8:28.25    8:36.61   3 

     1) Petit-frere, Scott 12           2) Adanatzain, Evan 10            

     3) Kubarewicz, William 11          4) Lovenberg, Billy 12            

 15 Kearny HS  'A'                                    8:43.30    8:36.81   2 

     1) Garcia, Brandon 12              2) Cabides, Ozzy 11               

     3) Fernandes, Rayjay 12            4) Alves, Mark 12                 

 16 Eastern Reg. HS  'A'                              8:25.04    8:37.48   3 

     1) Young, Robert 10                2) Caruso, Biagio 12              

     3) Bhat, Vipul 12                  4) Chazin, Joshua 12              

 17 Cherokee HS  'A'                                  8:53.75    8:37.93   2 

     1) Zurzolo, Michael 12             2) Falk, Nick 11                  

     3) Wilburn, Cameron 11             4) Falzone, Brendan 11            

 18 Rancocas Valley Reg HS  'A'                       8:35.50    8:38.78   3 

     1) DeJesus, Joshua 12              2) Moore, Ian 9                   

     3) Wilbert, Bennett 11             4) Tyndale, Jacob 10              

 19 Toms River North HS  'A'                          8:38.07    8:38.97   2 

     1) Koerner, Mark 9                 2) Lynn, Elliott 9                

     3) Koerner, Matt 10                4) Day, Patrick 12                

 20 Perth Amboy HS  'A'                               8:44.06    8:41.36   2 

     1) Fedeno, David 9                 2) Harris, Lamont 11              

     3) Daly, Damian 12                 4) Brown, Jordan 12               

 21 East Orange Campus  'A'                           8:37.12    8:42.11   3 

     1) Tyron, Odum 11                  2) Simpking, Joshua 12            

     3) Williamson, Shawn               4) Etienne, Immyouri 10           

 22 Piscataway Twp HS  'A'                            8:22.58    8:43.91   2 

     1) Crearer, John 10                2) Tokarz, Corey 12               

     3) Tanna, Rahul 10                 4) Hazell, Alexei 11              

 23 Trenton Central HS  'A'                           8:45.88    8:44.28   2 

     1) Vega-Sanchez, Cristobal 12      2) Scranton, Za-kee               

     3) Figueroa, Justin 12             4) Hernandez, Andrew 12           

 24 Columbia HS  'A'                                  8:32.83    8:45.46   2 

     1) Pangallozzi, Jared 11           2) Salinardo, Jonathon SO         

     3) Dyer, Justin 10                 4) Howell, Robert 11              

 25 West Orange High School  'A'                      9:00.34    8:47.09   2 

     1) Anuamadi, Ebizie 10             2) Cunningham, Liam 11            

     3) Doyle, Jack 10                  4) Williams, Clyde 11             

 26 Ridge HS  'A'                                                8:48.79   3 

     1) Daly, Andrew 12                 2) Trujillo, Alex 12              

     3) Mychalowych, Matt 11            4) Phinney, Will 11               

 27 Kingsway HS  'A'                                  8:26.10    8:51.75   2 

     1) Gable, Dan 12                   2) Henderson, Gary 12             

     3) Morrison, Declan 11             4) Estabillo, Ben 12              

 28 Washington Twp HS  'A'                            8:45.58    8:54.45   1 

     1) Kulis, Drew 12                  2) Reistle, Christopher 11        

     3) Smithson, Sean 10               4) Ralston, Max 11                

 29 North Brunswick HS  'A'                           9:01.36    8:56.53   1 

     1) Veloso, Michael 12              2) Cordies-Mason, Raul 9          

     3) Patel, Rahul 12                 4) Bhavsar, Sagar 12              

 30 Franklin Twp. HS  'A'                                        9:01.07   2 

     1) Fowlkes, Ari 11                 2) Kinghorn, Jeffrey 11           

     3) Chamala, Rakesh 12              4) Hill, William 11               

 31 Bloomfield HS  'A'                                           9:03.51   1 

     1) White, La'shan 10               2) Mahabub, Adam 11               

     3) Martin, Jason 10                4) Cabrera, Mark 10               

 32 Monroe Twp. HS  'A'                                          9:05.84   1 

     1) Carella, Richard FR             2) Hommer, Brandon 12             

     3) Nolan, Patrick 11               4) Fellin, Andrew 11              

 33 Howell HS  'A'                                               9:06.98   1 

     1) Caston, Tyler JR                2) Hillyer, Tj 9                  

     3) Roszkowski, Matt 12             4) Ambrozia, Michael 11           

 34 J P Stevens HS  'A'                               8:55.74    9:08.04   1 

     1) Deshpande, Aneesh 12            2) Mohammedshah, Zoeb 12          

     3) John, Austin 9                  4) Shrivastava, Aakash 11         

 35 Livingston HS  'A'                                9:09.62    9:08.08   1 

     1) Lindsey, Brendan 11             2) Herman, Thomas 12              

     3) Bhatia, Ranvir 12               4) Shapiro, Max 11                

 36 Lenape Reg. HS  'A'                               8:51.90    9:08.32   1 

     1) Figura, Mike 12                 2) Louie, Hunter 10               

     3) Isky, Kevin 11                  4) Penny, Myles 11                

 37 Sayreville HS  'A'                                9:00.33    9:12.58   2 

     1) Harrison, David 12              2) Casano, Ryan 9                 

     3) Rubio, Joshua 12                4) Mullican, Nicholas SO          

 38 New Brunswick HS  'A'                             9:16.36    9:14.20   1 

     1) Cabera, Abel 11                 2) Cabrera, Jose 10               

     3) Ortega, Angel 10                4) Pena, Marcos 10                

 39 Clearview Reg. HS  'B'                                       9:14.32   1 

     1) Agatone, Dallin 11              2) Mokris, Aiden 12               

     3) Gorman, Ian 11                  4) Franceschini, Vinny JR         

 40 Linden HS  'A'                                    9:21.74    9:15.15   1 

     1) Chaquea, Sebastian 9            2) McRae, Nasir 11                

     3) Flores, Chris 12                4) Gorham, DeAndre SR             

 41 North Hunterdon HS  'A'                                      9:15.46   1 

     1) Barrett, Brian 11               2) Fischer, Christopher 9         

     3) Berson, Connor 11               4) Jablonski, Andrew 12           

 42 Elizabeth HS  'A'                                 8:27.06    9:23.31   2 

     1) Borges, Jason 10                2) Phillipe, Cory 10              

     3) Mathurin, Christopher JR        4) Puerto, Juan Felipe SO         

 43 Edison HS  'A'                                               9:27.94   1 

     1) Lovett, James 12                2) Smith, Christopher 10          

     3) Puli, Vineeth 12                4) Lopez, Lorenzo 10              

 44 Bridgewater-Raritan HS  'A'                       9:22.73    9:42.42   1 

     1) El Akbani, Faris 11             2) Diaz, Kevin 10                 

     3) Hoang, Steven FR                4) Babulski, Evan FR              

 45 Vineland HS  'A'                                 10:01.68   10:38.59   1 

     1) Smith, Ventrelle 11             2) Pitt, Jordan 10                

     3) Groschev, Nikolay 9             4) Duran, Roberto 11              

 -- Morristown HS  'A'                                8:30.11         DQ   2 

     1) Clay, Eric 11                   2) Quinn, Evan 12                 

     3) Edwards, Ben 12                 4) Mccreedy, Ian 11               

 

Boys 1600 Sprint Medley

===================================================================================

    School                                               Seed     Finals  H# Points

===================================================================================

  1 Old Bridge HS  'A'                                3:42.96    3:35.67   6  10   

     1) Brakoh, Kenny 12                2) Delvecchio, Mike 12            

     3) Rampino, Chris 11               4) Rivera, Rey 11                 

  2 Rancocas Valley Reg HS  'A'                       3:39.54    3:38.44   6   8   

     1) Hawkins, Robert 11              2) Pohl, Tyler 11                 

     3) Foster, JeSean 12               4) Curbelo, Isaiah 12             

  3 South Brunswick  'A'                                         3:39.22   5   6   

     1) Cruz, Harmodio JR               2) Cella, Joshua FR               

     3) Feknous, Issa SR                4) Budhu, Ryan SR                 

  4 Trenton Central HS  'A'                           3:37.74    3:40.37   6   4   

     1) King, Peter 12                  2) Hill, Shikeem 12               

     3) Kwiete, Josiah 12               4) Mu, Deng 12                    

  5 Union HS  'A'                                     3:41.45    3:40.87   6   2   

     1) Okolo, Anthony 12               2) Hill, Jin'Neil 10              

     3) Tumfour, Joseph 12              4) Mobisa, Jonathan 10            

  6 Montclair HS  'A'                                 3:44.51    3:44.22   6   1   

     1) Khawaja, Imran 12               2) Desir, Junior 11               

     3) Jaire Gray, Malik 10            4) Van Inwegen, Grant 12          

  7 Franklin Twp. HS  'A'                                        3:44.75   5 

     1) Heslop, Mario 9                 2) Ogala, Henery 12               

     3) Gibson, Darius 12               4) Hill, William 11               

  8 Eastern Reg. HS  'A'                              3:53.85    3:45.30   5 

     1) Caruso, Timothy 12              2) Padula, Vincent 11             

     3) Stevenson, Benjamin 12          4) Pschunder, Nicholas 12         

  9 Millville HS  'A'                                            3:45.34   4 

     1) Zor, Thomas 12                  2) Worthington, Chris 11          

     3) Scott, Clayton 10               4) Duerr, Chris 12                

 10 Kingsway HS  'A'                                  3:45.65    3:47.21   5 

     1) Cavazos, Joaquin 12             2) Ojomoh, Alex 12                

     3) Oates, Shaune 12                4) Grandizio, Joe 10              

 11 J P Stevens HS  'A'                               3:49.80    3:47.32   3 

     1) John, Aaron 12                  2) Harvard, Rashiek 12            

     3) Patel, Panth 11                 4) Ramsaroop, Navin 11            

 12 Marlboro HS  'A'                                  3:44.00    3:47.86   6 

     1) Amponsah, Kwaku 11              2) Hill, Julien 11                

     3) Edralin, Joseph 11              4) Maree, Charles 11              

 13 Washington Twp HS  'A'                            3:56.86    3:48.02   4 

     1) Charalabidis, George 12         2) Crosse, Clayton 10             

     3) Reamon, Charles 12              4) Zingani, Alex 11               

 14 North Brunswick HS  'A'                           3:50.86    3:48.85   3 

     1) Emmanuel, Maxwell 12            2) Lewis, Aiden 11                

     3) Brown, Dillon 12                4) Martin, Travis 12              

 15 Montgomery HS  'A'                                           3:48.86   5 

     1) Clemons, Malachi 11             2) Simonson, Michael 12           

     3) Warren, Patrick 12              4) Sarathy, Ajay 11               

 16 Clearview Reg. HS  'A'                            3:49.62    3:49.15   4 

     1) Jones, Chris 12                 2) Burns, Aiden 9                 

     3) Alestra, Tim 10                 4) Shivers, Nathan 12             

 17 Hunterdon Central HS  'A'                         3:55.87    3:49.29   3 

     1) Gordon, Dan 12                  2) Walker, Philip 12              

     3) Lacombe, Quentin 10             4) Testa, Christopher 11          

 18 Edison HS  'A'                                               3:49.42   3 

     1) Boyer, Jerome SO                2) Dema Ala, Felzon John 12       

     3) Obie, Angel 11                  4) Gray, Keith 12                 

 19 Howell HS  'A'                                               3:49.85   5 

     1) Galarza, David 12               2) Glebavicius, Simas 12          

     3) Behan, Alex 12                  4) Bajohr, Bill 12                

 20 Livingston HS  'A'                                3:57.95    3:52.00   2 

     1) Feit, Zachary 12                2) Zheng, John 11                 

     3) Ho, Jonathan 12                 4) Robinson, Nahshon 11           

 21 Toms River North HS  'A'                          3:56.53    3:52.01   2 

     1) Watts, Bryce 11                 2) Carberry, Ricky 12             

     3) Flavin, John 12                 4) Reilly, Noah 12                

 22 East Orange Campus  'A'                           3:45.65    3:52.03   5 

     1) Dazzell, Dominic 9              2) Odum, Tyron JR                 

     3) Holcomb, Ameer 12               4) Etienne, Immyouri 10           

 23 Elizabeth HS  'A'                                 3:45.15    3:52.09   4 

     1) Belton, Zakeay 11               2) Muse, Jahmin 10                

     3) Paige, Kyron 12                 4) Osseni, Kareem 11              

 24 Westfield HS  'A'                                            3:52.57   4 

     1) Greenspan, Nicholas 12          2) Brown, Robert SO               

     3) Sawyer, Christopher JR          4) Antonelli, Nicholas 12         

 25 Bayonne HS  'A'                                   3:53.10    3:52.77   4 

     1) Cotto, Victor 11                2) Dillon, Brandon 9              

     3) Collins, Edward 11              4) Lopez, Jatniel 11              

 26 Morristown HS  'A'                                3:45.37    3:53.73   4 

     1) Bickers, John 12                2) Hayes, Eugene 11               

     3) Sangare, Abdoulaye 12           4) Tani, Philip 11                

 27 Kearny HS  'A'                                    3:51.20    3:54.09   3 

     1) DaSilva, Kyle 11                2) Teixeira, Thyago 12            

     3) Cordero, Rauly 10               4) Alves, Mark 12                 

 28 North Bergen HS  'A'                              3:52.20    3:54.78   4 

     1) Hernandez, Kemp 11              2) Delgado, Eric 10               

     3) Santizo, Luis 9                 4) Sarday, Sebastian 12           

 29 Sayreville HS  'A'                                3:49.22    3:55.08   5 

     1) Patterson, Jordan 12            2) Adeyemo, Abdullahi 10          

     3) Aidoo, Benjamin 12              4) Patel, Dhruv 12                

 30 Egg Harbor Twp HS  'A'                                       3:55.34   1 

     1) Banggad, Deejay 11              2) Covington, Devon JR            

     3) Vitale, Jared JR                4) Vazquez, Luis 12               

 31 Monroe Twp. HS  'A'                                          3:56.16   3 

     1) Preuster, Christopher 11        2) Shipp, Miles 12                

     3) Shah, Nishith 10                4) Pron, Evan 12                  

 32 Passaic Co. V/T  'A'                                         3:56.25   1 

     1) Tortos, Brayan 11               2) Powell, Corey 10               

     3) Mosley, Quamir 11               4) Burnett, Jackson 9             

 33 Williamstown HS  'A'                                         3:56.85   2 

     1) Dowd, Mike 11                   2) Whyte, Romario 9               

     3) Yahdyamin, Moshe 11             4) Mahon, Jacob 12                

 34 North Hunterdon HS  'A'                                      3:56.92   1 

     1) Moul, Eric 12                   2) Obidike, Joshua 12             

     3) Tampone, Joseph SR              4) Gallo, Joseph 10               

 35 Perth Amboy HS  'A'                               4:00.80    3:57.04   2 

     1) Valdez, Wallington              2) Lopez, Jose 11                 

     3) Hernandez, Jason 10             4) Voelkel, Bryce 11              

 36 Freehold Twp HS  'A'                                         3:57.44   3 

     1) Kwintner, Brandon JR            2) Barnes, Noah 11                

     3) Vonfrolio, Michael 11           4) Hall, Tyrique 11               

 37 Ridge HS  'A'                                                3:57.63   3 

     1) Khattar, Amil 10                2) Griffis, Dan 11                

     3) Conroy, Christopher 11          4) Martinson, Tommy 11            

 38 Cherokee HS  'A'                                  3:57.67    3:58.28   2 

     1) Cato, Chris 10                  2) Hopkins, Daulton 12            

     3) Curley, Robert 12               4) Marks, Brandon 10              

 39 Piscataway Twp HS  'A'                            3:56.83    4:00.69   2 

     1) Philemon, Jalill 10             2) St Fleur, Klyvert SR           

     3) Rivera, Jim 10                  4) Opitz, Bobby 10                

 40 Lenape Reg. HS  'A'                               4:00.60    4:00.84   2 

     1) Smith, Malik 12                 2) Campbell, Trey 11              

     3) Johnson-Waters, Khyree 11       4) Vicente, Adam 12               

 41 Southern Reg. HS  'A'                             4:02.65    4:03.99   2 

     1) Lefkus, Lucas JR                2) Holden, Connor 12              

     3) Searles, Lucas 11               4) Schnell, Mason 10              

 42 Atlantic City HS  'A'                             3:54.60    4:06.73   2 

     1) Wright, Dapree 12               2) Contreras, John 12             

     3) Acheampong, Caleb 12            4) Nunez-Santos, Adrian 10        

 43 Linden HS  'A'                                               4:07.38   1 

     1) Oshodi, Mubarak 11              2) Banks, Christopher 9           

     3) Williams, Travis 9              4) Chaquea, Sebastian 9           

 44 East Brunswick HS  'A'                            3:57.20    4:07.93   3 

     1) Nerida, Xianen blu SR           2) Davies, Callan 11              

     3) Petroski, Alexander SR          4) Jain, Sanket 10                

 45 Hillsborough HS  'A'                              4:27.88    4:08.14   1 

     1) Castellano, Austin 10           2) Knief, Christian 10            

     3) Bevilacqua, Joseph 11           4) Hawes, Carrick 10              

 46 Bloomfield HS  'A'                                4:10.55    4:16.22   1 

     1) Mason, Quaran 12                2) Mitchell, Michael 12           

     3) Frazier, Cole 10                4) Zaman, Raja 11                 

 47 Bridgewater-Raritan HS  'A'                       4:45.97    4:26.00   1 

     1) Kulak, Jonathan 12              2) Davidi, Joseph 11              

     3) Alvarez, Jeffrey 11             4) Wohlfahrt, Erik 12             

 48 Vineland HS  'A'                                  4:05.47    4:34.34   4 

     1) Soto, Diego 11                  2) Mercante, Jarod 10             

     3) Lewis, Yancey 10                4) Paredes, Fredi 11              

 -- Columbia HS  'A'                                  3:43.10        DNF   6 

     1) Rolley-Williams, Donte 12       2) Battle, Martin 12              

     3) Richardson, Jeremiah 11         4) Vital, Venchardson 12          

 

Boys Distance Medley

===================================================================================

    School                                               Seed     Finals  H# Points

===================================================================================

  1 Old Bridge HS  'A'                               10:38.43   10:27.61   3  10   

     1) D'Ambrosio, Gerard 12           2) Wiedman, Christian 11          

     3) Belton, Scott 12                4) Rivera, Rey 11                 

  2 South Brunswick  'A'                                        10:36.79   3   8   

     1) Budhu, Ryan SR                  2) Cella, Joshua FR               

     3) Fisher, Jared SR                4) Sanders, Tyler SR              

  3 Morristown HS  'A'                               10:43.74   10:37.77   3   6   

     1) Quinn, Evan 12                  2) Stennett, Joel 11              

     3) Edwards, Ben 12                 4) Clay, Eric 11                  

  4 Cherry Hill East  'A'                                       10:39.27   3   4   

     1) Jean-Baptiste, Isaiah SR        2) Parsons, Cole SR               

     3) Groff, Aaron SR                 4) Clark, Jordan SR               

  5 Freehold Twp HS  'A'                                        10:44.38   3   2   

     1) Ackerman, Nicholas 10           2) Orrico, Anthony 12             

     3) Maltese, Mike 12                4) Konig, Jake 12                 

  6 Montclair HS  'A'                                10:58.81   10:48.15   2   1   

     1) Minet, Geoffrey 12              2) Desir, Junior 11               

     3) Khawaja, Imran 12               4) Van Inwegen, Grant 12          

  7 Eastern Reg. HS  'A'                             12:03.71   10:48.61   3 

     1) Bhat, Vipul 12                  2) Caruso, Timothy 12             

     3) Chazin, Joshua 12               4) Pschunder, Nicholas 12         

  8 Trenton Central HS  'A'                          10:39.59   10:49.65   3 

     1) Vega-Sanchez, Cristobal 12      2) Hill, Shikeem 12               

     3) Mu, Deng 12                     4) Mu, Mulual 10                  

  9 Memorial HS (W. Ny)  'A'                         13:35.10   10:50.67   3 

     1) De la Cruz, Jose 12             2) gonzalez, jose 10              

     3) Heredia, Anderson 12            4) Hernandez, Rafael 12           

 10 Hunterdon Central HS  'A'                        11:02.74   10:53.11   3 

     1) Dyer, Andrew 12                 2) Gordon, Dan 12                 

     3) Eville, Ryan 11                 4) Cornetta, Justin 10            

 11 Westfield HS  'A'                                           10:54.59   3 

     1) Triarsi, Jacob 11               2) Greenspan, Nicholas 12         

     3) Weigand, Spencer 10             4) Antonelli, Nicholas 12         

 12 Union HS  'A'                                    10:50.00   10:54.66   3 

     1) Maduka, Michael 12              2) Williams, Marquis 12           

     3) Okolo, Anthony 12               4) Mobisa, Jonathan 10            

 13 Toms River North HS  'A'                         10:53.99   10:58.60   3 

     1) Vela, Anthony 11                2) Ridgeway, Javid 9              

     3) Reilly, Noah 12                 4) Flavin, John 12                

 14 Ridge HS  'A'                                               10:59.48   3 

     1) Phinney, Will 11                2) Cho, Sam 12                    

     3) Orr, Ryan 11                    4) Daly, Andrew 12                

 15 East Brunswick HS  'A'                           11:01.85   11:01.74   2 

     1) Bobash, Kyle 12                 2) Mohs, Kenneth 10               

     3) Jain, Sanket 10                 4) Kelliher, Sean 9               

 16 Cherokee HS  'A'                                 11:12.06   11:01.79   2 

     1) Falk, Nick 11                   2) Kelly, Justin 10               

     3) Powell, Matthew 11              4) Zurzolo, Michael 12            

 17 Piscataway Twp HS  'A'                           11:04.81   11:07.09   2 

     1) Tanna, Rahul 10                 2) Crearer, John 10               

     3) Castro, Ediberto 10             4) Hazell, Alexei 11              

 18 Elizabeth HS  'A'                                11:24.00   11:13.08   2 

     1) Osseni, Kareem 11               2) McCrary, Chris 11              

     3) Bryant, Tyquan 12               4) Castro, Patrick 12             

 19 Monroe Twp. HS  'A'                                         11:13.80   1 

     1) Fellin, Andrew 11               2) Schimmel, Quinton 12           

     3) Nolan, Patrick 11               4) Pron, Evan 12                  

 20 Kingsway HS  'A'                                 11:03.57   11:14.79   2 

     1) Stevens, Brendan 12             2) Bishop, Jerrell 11             

     3) Estabillo, Ben 12               4) Connor, Jonathon 10            

 21 J P Stevens HS  'A'                              11:19.20   11:14.83   2 

     1) Deshpande, Aneesh 12            2) Harvard, Rashiek 12            

     3) John, Aaron 12                  4) Ramsaroop, Navin 11            

 22 Ridgewood HS  'A'                                           11:15.48   2 

     1) Baginski, William 9             2) Ruhl, Sloan 11                 

     3) Robazza, Matteo 11              4) Wagh, Sid 10                   

 23 Columbia HS  'A'                                 11:15.80   11:16.31   3 

     1) Ives, David 10                  2) Rolley, Donte SR               

     3) Vital, Venchardson 12           4) Pangallozzi, Jared 11          

 24 Lenape Reg. HS  'A'                              11:28.32   11:19.19   2 

     1) Vicente, Adam 12                2) Smith, Malik 12                

     3) Fraley, Danny 12                4) Kasper, Ryan 11                

 25 Williamstown HS  'A'                             11:20.35   11:19.85   2 

     1) Kennedy, James 12               2) Watson, Austin 10              

     3) Dowd, Mike 11                   4) Mahon, Jacob 12                

 26 Montgomery HS  'A'                                          11:23.03   1 

     1) Bernard, Andrew 11              2) Munoz, Michael SO              

     3) Hassanin, Mohammed 10           4) Reddy, Pranav 11               

 27 Livingston HS  'A'                               11:25.27   11:24.74   2 

     1) Shapiro, Max 11                 2) Jallow, Phillipe 9             

     3) Bhatia, Ranvir 12               4) Mooney, Eric 10                

 28 Clearview Reg. HS  'A'                                      11:25.13   2 

     1) Shivers, Nathan 12              2) Wagner, Robert 11              

     3) McCarty, Colin 10               4) Gardina, Colin 10              

 29 Howell HS  'A'                                              11:26.56   2 

     1) Bajohr, Bill 12                 2) Galarzo, David SR              

     3) Leo, A J SO                     4) Bakia, Marc 10                 

 30 Hillsborough HS  'A'                             11:14.30   11:29.13   1 

     1) Baum, Tyler 11                  2) Bevilacqua, Joseph 11          

     3) Esposito, Daniel 10             4) Kinney, Michael 12             

 31 Passaic Co. V/T  'A'                             11:20.00   11:29.29   2 

     1) Kishen, Ephraim 12              2) Burnett, Jackson 9             

     3) Nelson, Tarin 12                4) Ibarguen, Alejandro 12         

 32 Sayreville HS  'A'                               11:25.76   11:29.95   2 

     1) Patel, Dhruv 12                 2) Mullican, Nick 10              

     3) Harrison, David 12              4) Marques, Michael 11            

 33 Perth Amboy HS  'A'                              11:13.30   11:31.20   2 

     1) Harris, Lamont 11               2) Boston, Reggie 12              

     3) Voelkel, Bryce 11               4) Valdez, Wellington 12          

 34 Rancocas Valley Reg HS  'A'                      11:09.70   11:32.81   1 

     1) Kramer, Hunter 10               2) Moore, Ian 9                   

     3) Niedermayer, Jacob 12           4) Singleton, Elijah 10           

 35 Bayonne HS  'A'                                  11:43.40   11:33.24   1 

     1) Hussein, Sammy 11               2) Cotto, Victor 11               

     3) Bautista, Kevin 9               4) Lopez, Jatniel 11              

 36 Washington Twp HS  'A'                           11:19.44   11:36.13   2 

     1) Tursi, Alex 12                  2) Charalabidis, George 12        

     3) Roscioli, Mike 12               4) Dearing, Erick 9               

 37 North Brunswick HS  'A'                          11:33.85   11:38.28   1 

     1) Bhavsar, Sagar 12               2) Emmanuel, Maxwell 12           

     3) Kargbo, Ibrahim 10              4) Kuchler, John 10               

 38 North Hunterdon HS  'A'                                     11:38.31   1 

     1) Berson, Connor 11               2) Barrett, Brian 11              

     3) Gallo, Joseph 10                4) Frank, Austin 11               

 39 Edison HS  'A'                                              11:38.73   1 

     1) Smith, Chris SO                 2) Keshwani, Rumeer 12            

     3) Gray, Keith 12                  4) Lovett, James 12               

 40 Passaic HS  'A'                                  11:46.80   11:38.96   1 

     1) Barragan, Jose 12               2) Bravo, Leonardo 10             

     3) Garcia, Joel 11                 4) Linares, Enmanuel 12           

 41 Millville HS  'A'                                11:48.58   11:39.59   1 

     1) Smith, Kevin 9                  2) Durham, Ajah 11                

     3) Duerr, Chris 12                 4) Hogan, Shawn 10                

 42 Bridgewater-Raritan HS  'A'                                 11:47.66   1 

     1) Alaimo, Steven 10               2) Aldrich, Braeden 10            

     3) Martin, Jon SR                  4) Cassidy, Justin 10             

 43 Southern Reg. HS  'A'                                       11:47.91   1 

     1) Adanatzain, Evan 10             2) Yates, Ethan 11                

     3) Conner, Devin 10                4) Rodriguez, Joe 12              

 44 Bloomfield HS  'A'                               12:02.80   11:49.58   1 

     1) Campos, Enrique 10              2) White, La'shan 10              

     3) Mahabub, Adam 11                4) Farquharson, Keshawn 12        

 45 Shawnee HS  'A'                                             11:54.43   1 

     1) Kearns, John 12                 2) Casey, Mitchell JR             

     3) Malpass, Jacob 10               4) Richwall, Jason 12             

 46 Kearny HS  'A'                                              11:58.72   1 

     1) Rios, Steve 11                  2) Ramirez, Robert 12             

     3) Taco, Wilmer 12                 4) Carlos, Ryan 11                

 47 North Bergen HS  'A'                             11:39.80   12:04.20   2 

     1) Robayo, Jesus 11                2) Rodriguez, Jofred JR           

     3) Torres, Sebastian 12            4) Garcia, Albert 12              

 48 Franklin Twp. HS  'A'                                       12:18.48   1 

     1) Maniam, Avinash 11              2) Richter, Joseph 12             

     3) Chiles, Zaire 11                4) Hill, Christopher 9            

 49 Vineland HS  'A'                                 11:55.19   13:16.02   1 

     1) Smith, Ventrelle 11             2) Duran, Roberto 11              

     3) Pitt, Jordan 10                 4) Paredes, Fredi 11              

 -- Egg Harbor Twp HS  'A'                                            DQ   1 

 

Boys 4x55 Meter Shuttle Hurdle

===================================================================================

    School                                               Seed     Finals  H# Points

===================================================================================

  1 East Orange Campus  'A'                             31.14      31.06   9  10   

     1) Poole, Cory 11                  2) Lindo, Alkeem 10               

     3) Fobay, lbrahim 10               4) Jenkins, Charon 12             

  2 Hunterdon Central HS  'A'                           31.84      31.73   9   8   

     1) Woodell, Jameson 10             2) Lacombe, Quentin 10            

     3) Crisci, Raymond 11              4) Gansfuss, Christopher 12       

  3 Trenton Central HS  'A'                             31.14      31.83   9   6   

     1) King, Peter 12                  2) Kwiete, Josiah 12              

     3) Rowe, Orron 12                  4) Willis, Savion 11              

  4 Sayreville HS  'A'                                  32.00      31.83   8   4   

     1) Smierzynski, John 11            2) Adeyemo, Abdullahi 10          

     3) Patterson, Jordan 12            4) Aidoo, Benjamin 12             

  5 Egg Harbor Twp HS  'A'                                         32.01   7   2   

     1) Vazquez, Luis 12                2) Covington, Devon JR            

     3) Orelien, Sheildon SO            4) Felker, Ryan 12                

  6 Millville HS  'A'                                   33.36      32.36   8   1   

     1) Singleton, Za'Quan 11           2) Thomas, Jonah 12               

     3) Newman, Tyreck 11               4) Zor, Thomas 12                 

  7 East Brunswick HS  'A'                              32.67      32.45   8 

     1) Davies, Callan 11               2) Nerida, Xianen blu SR          

     3) Goldbeck, James 12              4) Petroski, Alex 12              

  8 Montgomery HS  'A'                                             32.72   8 

     1) Deshmukh, Shrikeshav 10         2) Young, Danny 11                

     3) Williams, Christian 11          4) Tamuzza, Zachary 11            

  9 Cherry Hill East  'A'                                          32.73   9 

     1) Omari, Kennedy SR               2) Beasley, Nevin SR              

     3) Mezilus, Kervens SO             4) Clark, Jordan SR               

 10 Rancocas Valley Reg HS  'A'                         33.81      32.80   6 

     1) Haqq, Aliyy 12                  2) Glasper, Chase 12              

     3) Stanley, Malcolm 11             4) Alvarez, Joel 11               

 11 Union HS  'A'                                       32.65      33.11   7 

     1) Okolo, Anthony 12               2) Tumfour, Joseph 12             

     3) Abdullahi, Aminu 10             4) Eboh, Chima 11                 

 12 Toms River North HS  'A'                            33.47      33.37   7 

     1) Light, Derek 12                 2) Fernandez, Matt 11             

     3) Diawara, Abdolahe 9             4) Daniluk, Andrew 10             

 13 South Brunswick  'A'                                           33.38   6 

     1) Powell, Charles JR              2) Baxter, Joelle SR              

     3) DeFreitas, John SO              4) Bacchi, Matthew SO             

 14 Southern Reg. HS  'A'                               34.20      33.73   6 

     1) Holden, Connor 12               2) Lefkos, Lucas 11               

     3) Searles, Lucas 11               4) Springstead, David 9           

 15 West Orange High School  'A'                        33.86      34.03   5 

     1) Doyle, Jack 10                  2) Nzegwu, Lawson 12              

     3) Van Cauwenberge, Timothy 12     4) Pierre, Daniel 12              

 16 Elizabeth HS  'A'                                   32.88      34.21   7 

     1) Mial, Jaquan 11                 2) Morgan, Trevaun JR             

     3) Soto, Davin FR                  4) Thermitus, Dodley 11           

 17 Passaic Co. V/T  'A'                                33.94      34.32   1 

     1) Brimley-Thompson, Shaheed 12    2) Coley, Shayne 11               

     3) Tortos, Brayan 11               4) Powell, Corey 10               

 18 J P Stevens HS  'A'                                 35.04      34.48   4 

     1) Kolaganh, Harith 12             2) Segal, Steven 12               

     3) Harvard, Rashiek 12             4) Patel, Parth JR                

 19 Kingsway HS  'A'                                    34.99      34.65   4 

     1) Evernham, Ryan 11               2) Waltzer, Joe 11                

     3) Metheny, Jacob 11               4) Bishop, Jerrell 11             

 20 Kearny HS  'A'                                      34.44      34.83   5 

     1) DaSilva, Kyle 11                2) Teixeira, Thyago 12            

     3) Souza, Andrew 11                4) Torales, Diego 10              

 21 Ridgewood HS  'A'                                              35.37   6 

     1) Stadulis, Zack 11               2) Bartlik, Max 10                

     3) Perlman, Connor 11              4) Harada, Ray 11                 

 22 Livingston HS  'A'                                  35.32      35.38   4 

     1) Schneider, Eric 11              2) Daniels, Nathan 12             

     3) Quan, Matthew 11                4) Lorimer, Adam 12               

 22 Columbia HS  'A'                                    36.81      35.38   1 

     1) Richardson, Jeremiah 11         2) Wedderburn, Michael 10         

     3) Stephen, Heath 11               4) Ovil, Roodly 12                

 24 Piscataway Twp HS  'A'                              34.76      35.46   5 

     1) Dwanah, Mulbah 12               2) Rivera, Jim 10                 

     3) Henney, Ryan 12                 4) Blake, Alexi 12                

 25 Washington Twp HS  'A'                              36.91      35.78   1 

     1) Sowell, Marquis 10              2) Davis, Marcus 10               

     3) Sutherland, Zach 11             4) Rehill, Nicholas 10            

 26 Cherokee HS  'A'                                    37.07      35.80   2 

     1) Patterson, Ricardo 11           2) Cabbagestalk, Tramil 9         

     3) Osterhout, David 12             4) Elbanna, Abu-Becker 10         

 27 Hillsborough HS  'A'                                36.15      35.94   3 

     1) Castellano, Austin 10           2) DiNardi, Dominic 10            

     3) Knief, Christian 10             4) Acocella, Marc 10              

 28 Monroe Twp. HS  'A'                                            36.38   5 

     1) Schimmel, Quinton 12            2) Wong, Nicholas 12              

     3) Fontainee, Ernst JR             4) Joesph, Mitchell JR            

 29 North Hunterdon HS  'A'                                        36.77   3 

     1) Moul, Eric 12                   2) Tampone, Joseph SR             

     3) Wells, Andrew 12                4) Coyne, Hayden 12               

 30 Bloomfield HS  'A'                                  37.54      36.86   4 

     1) Braxton, Devon 11               2) Jean, Jayson 10                

     3) Leonard, Nahzir 11              4) Guancione, James 12            

 31 Westfield HS  'A'                                              37.75   3 

     1) McIntyre, Kyle 12               2) McLaughliln, Cameron JR        

     3) Fico, Mark JR                   4) Koleszarik, Trevor JR          

 32 Linden HS  'A'                                                 38.78   2 

     1) Johnson, Shaun 10               2) Gorham, DeAndre SR             

     3) Lormilus, Lovens 10             4) Ike, Ugonna 10                 

 33 Edison HS  'A'                                      38.13      38.79   2 

     1) Liwag, Jacob 11                 2) DemaAla, John 12               

     3) Farrukh, Humam 9                4) Posner, Mason 9                

 34 Vineland HS  'A'                                    37.64      40.04   3 

     1) Lee, Thomas 12                  2) Watson, Jahsaan 10             

     3) Cardona, Justin 10              4) Mazzeo, Josh 11                

 35 North Bergen HS  'A'                                37.84      40.71   2 

     1) Robayo, Jesus 11                2) Rodriguez, Jofred JR           

     3) Coste, Armando 11               4) Torres, Sebastian 12           

 36 Clearview Reg. HS  'A'                              42.38      41.39   1 

     1) Singh, Damanjot 11              2) Battilana, Phil 11             

     3) Vernacchio, Anthony 11          4) Gamber, Colin 10               

 

Boys High Jump Relay

================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points

================================================================================

  1 Beasley, Nevin            SR Cherry Hill East                6-04.00    3   

  2 Van Cauwenberge, Timothy  12 West Orange          6-04.00    6-02.00    2   

  3 Jenkins, Charon           12 East Orange          6-04.00    6-02.00    4   

  4 Copper, Kevin             12 Passaic Co.          6-04.00    6-00.00    5   

  5 Henney, Ryan              12 Piscataway T         5-10.00    6-00.00  

  5 Barajas, Adrian           11 Freehold Twp         6-00.00    6-00.00    0.50

  5 Thomas, Yasir             12 Passaic Co.          6-02.00    6-00.00    5   

  5 Warren, Patrick           12 Montgomery H                    6-00.00  

  9 Felker, Ryan              12 Egg Harbor T                    5-10.00    1   

 10 Ovil, Roodly              12 Columbia HS          6-02.00    5-10.00  

 10 Ezema, Kevin              11 Hunterdon Ce         6-00.00    5-10.00  

 10 Harrison, Tashun          12 East Orange          6-02.00    5-10.00    4   

 10 Andrews, Darius           12 Eastern Reg.         6-02.00    5-10.00  

 10 Taliaferro, Alvin         10 Egg Harbor T                    5-10.00    1   

 15 Randall, Isaiah           11 Williamstown         5-10.00    5-08.00  

 15 Bourque, Austin           12 East Brunswi         5-06.00    5-08.00  

 15 Singleton, Za'Quan        11 Millville HS         5-04.00    5-08.00  

 15 Gugliotta, Tom            12 Freehold Twp         5-08.00    5-08.00    0.50

 15 Manion, James             12 Williamstown         6-02.00    5-08.00  

 15 Feknous, Issa             SR South Brunswick                 5-08.00  

 15 Dar, Alex                 11 Bloomfield H                    5-08.00  

 15 Youtkus, Tim              11 Ridge HS                        5-08.00  

 23 Powell, Charles           JR South Brunswick                 5-06.00  

 23 Kramer, Sam               12 Cherokee HS          5-08.00    5-06.00  

 23 Gibson, Darius            12 Franklin Twp         5-08.00    5-06.00  

 23 Heslop, Mario              9 Franklin Twp         5-10.00    5-06.00  

 23 labron, julio             10 Memorial HS          5-06.00    5-06.00  

 23 Woodell, Jameson          10 Hunterdon Ce         5-10.00    5-06.00  

 23 Knief, Christian          10 Hillsborough         5-08.00    5-06.00  

 23 Braxton, Devon            11 Bloomfield H                    5-06.00  

 23 Halsey, Jared             11 Piscataway T         5-08.00    5-06.00  

 23 Pierre, Daniel            12 West Orange          5-06.00    5-06.00    2   

 23 Smierzynski, John         11 Sayreville H                    5-06.00  

 23 Encarnacion, Kyle         SR Cherry Hill East                5-06.00    3   

 23 Young, Danny              11 Montgomery H                    5-06.00  

 36 Wells, Andrew             12 North Hunter                    5-04.00  

 36 Rozzelle, Michael         12 Kearny HS            5-06.00    5-04.00  

 36 ramirez, christian        12 Memorial HS                     5-04.00  

 36 Marks, Robert             12 Rancocas Val         5-08.00    5-04.00  

 36 Parker, Adam              FR Cherokee HS                     5-04.00  

 36 Bowman, Ryan              SR Westfield HS                    5-04.00  

 42 Hernandez, Jason          10 Perth Amboy                     5-02.00  

 42 Gogerty, Ryan             10 Ridge HS                        5-02.00  

 42 Alderman, Liam            11 Rancocas Val         5-08.00    5-02.00  

 42 Moul, Eric                12 North Hunter                    5-02.00  

 42 Lee, Thomas               12 Vineland HS          5-04.00    5-02.00  

 42 Wright, Zaire             10 Sayreville H         5-04.00    5-02.00  

 42 Ramos, William             9 Vineland HS          5-02.00    5-02.00  

 42 Arora, Priyanshu          10 Hillsborough         5-08.00    5-02.00  

 42 Gray, Cartier              9 Millville HS         5-02.00    5-02.00  

 42 Buckham, Tajryone         11 Columbia HS                     5-02.00  

 52 Knauss, Eric              SO Westfield HS                    5-00.00  

 52 Schuld, James             10 East Brunswi         5-02.00    5-00.00  

 52 Asare, Kofi               10 Eastern Reg.                    5-00.00  

 52 Torales, Diego            10 Kearny HS                       5-00.00  

 52 Lopez, Jose               11 Perth Amboy          5-00.00    5-00.00  

 -- Liwag, Jacob              11 Edison HS                            NH  

 -- Willis, Semaj             11 Trenton Cent         6-08.00         NH  

 -- Daniel, Earnest           11 Kingsway HS          6-00.00         NH  

 -- Searles, Lucas            11 Southern Reg                         NH  

 -- Torres, Sebastian         12 North Bergen                         NH  

 -- Vemuri, Sidharth          12 Edison HS                            NH  

 -- Bartlik, Max              10 Ridgewood HS                         NH  

 -- Harada, Ray               11 Ridgewood HS                         NH  

 -- Coste, Armando            11 North Bergen                         NH  

 -- Matthews, Chase           12 Kingsway HS                          NH  

 -- Springstead, David         9 Southern Reg         5-00.00         NH  

 -- Figueroa, Justin          12 Trenton Cent                         NH  

 

Boys Pole Vault Relay

================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points

================================================================================

  1 Kong, Brandon             11 Bridgewater-        11-00.00   12-06.00    2   

  1 Metheny, Jacob            11 Kingsway HS         12-06.00   12-06.00    5   

  1 Evernham, Ryan            11 Kingsway HS         12-06.00   12-06.00    5   

  4 Fastenau, John            12 Hunterdon Ce        11-06.00   12-00.00    4   

  5 James, Martin             SR South Brunswick                11-06.00    3   

  5 Feknous, Issa             SR South Brunswick                11-06.00    3   

  5 Bausmith, David           10 Hunterdon Ce        12-00.00   11-06.00    4   

  8 Vimba, Ryan               11 Ridgewood HS        10-06.00   11-00.00    1   

  9 Romelien, Rood            12 West Orange         11-00.00   11-00.00    0.50

  9 Bontoux, Luc              12 Ridgewood HS                   11-00.00    1   

  9 Pierre, Daniel            12 West Orange         11-06.00   11-00.00    0.50

 12 Wall, Ryan                12 Toms River N        11-06.00   10-06.00  

 12 Stokes, Michael           12 Westfield HS                   10-06.00  

 14 Bowman, Ryan              SR Westfield HS                   10-00.00  

 14 Signorelli, Joe           11 Toms River N         9-00.00   10-00.00  

 14 Farms, Damon              11 Bloomfield H                   10-00.00  

 14 Sweeny, Kevin             11 Livingston H                   10-00.00  

 14 Trujillo, Alex            12 Ridge HS                       10-00.00  

 14 Kemble, Nick              11 Bridgewater-         9-00.00   10-00.00    2   

 14 Kopp, Trevor              12 Egg Harbor T                   10-00.00  

 -- Conroy, Chris             JR Ridge HS                             NH  

 -- Penney, Dan               12 Montgomery H                         NH  

 -- Heebner, Matt             SR Montgomery H                         NH  

 -- Quan, Matt                JR Livingston H                         NH  

 -- Singleton, Za'Quan        11 Millville HS                         NH  

 -- Rice williams, Jehni      10 Atlantic Cit                         NH  

 -- Rodriguez, Jeremy         11 Millville HS                         NH  

 -- Springstead, David         9 Southern Reg         9-00.00         NH  

 -- Bauder, David             12 Egg Harbor T                         NH  

 -- Schnell, Mason            10 Southern Reg         9-00.00         NH  

 

Boys Shot Put Relay

================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points

================================================================================

  1 Jorge, Jaylon             12 Morristown H        56-10.00   57-06.00    4   

  2 Davis, Brandon            12 Old Bridge H        53-03.25   56-08.75    5   

  3 Botett, Nicolas           SR South Brunswick                53-00.00    2   

  4 Shinn, Sam                12 Kingsway HS         52-03.25   52-09.75    1   

  5 Anderson, David           12 Franklin Twp        48-07.50   50-08.00    0.50

  6 Wheaton, Ryan             10 Hillsborough        51-03.00   50-07.00    3   

  7 Johnson, Maurice          11 Rancocas Val        51-11.25   50-05.50  

  8 Doring, Matthew           12 Hillsborough        50-10.25   49-09.75    3   

  9 Henry, Patrick            12 Passaic Co.         50-01.00   49-06.00  

 10 Walton, Dominic           12 Old Bridge H        52-03.25   48-11.75    5   

 11 Napoleon, Matthew         11 Morristown H        50-04.50   48-02.00    4   

 12 McAvey, Spencer           12 Ridgewood HS        47-06.00   46-11.50  

 13 Schlumpf, Alexander       12 Freehold Twp        47-11.75   46-09.50  

 13 Kissi, Nana               12 Franklin Twp        49-04.50   46-09.50    0.50

 15 Kelly-gamble, Lowell      12 Bloomfield H        54-10.50   46-09.00  

 16 Wan, Darren               12 Egg Harbor T                   46-04.50  

 17 Sindhu, Ajay              SR South Brunswick                45-01.00    2   

 18 Wells, Byron              11 Kingsway HS         43-11.75   44-10.50    1   

 19 Bader, Henry              12 Freehold Twp        45-03.50   44-10.00  

 20 Hankins, Jacob            11 Toms River N                   44-09.00  

 21 Lam, Ninh                 12 Egg Harbor T                   44-08.25  

 22 Georges, Bonavidez        12 Union HS            47-06.00   44-07.50  

 23 Brady, Joe                12 Ridge HS                       44-07.25  

 24 Mejia, Fredis             11 Hunterdon Ce        45-02.00   44-06.00  

 25 Hemple, John              12 Cherokee HS         44-04.50   44-00.50  

 26 Smith, Isaiah             12 Montclair HS        42-03.50   43-11.00  

 27 Leal, Kelvin              12 Passaic HS                     43-09.75  

 28 Rumble, Tristan           12 Piscataway T        44-07.50   43-09.50  

 29 Ekert, Kenny              12 Ridgewood HS        45-10.00   43-05.00  

 30 Lassiter, Kurt            12 Passaic Co.         48-11.00   42-10.00  

 31 Hills, Monty              10 Atlantic Cit                   42-09.00  

 32 Backus, Ray                  Lenape Reg.                    42-08.00  

 33 Varghese, Josh            11 Williamstown        38-06.00   42-00.50  

 34 Curley, Brian             11 Southern Reg        41-07.50   41-10.00  

 35 Fall, Malick              12 Bayonne HS                     41-06.00  

 36 Ismail, Emon              12 Toms River N                   41-00.50  

 37 McCauley, Max             12 Livingston H        43-00.75   40-11.00  

 38 Holden, Isaiah            12 Millville HS        37-02.25   40-10.25  

 39 Carter, Treymont          10 East Orange         40-00.00   40-08.75  

 40 Mark, Bryan               12 Washington T        36-06.50   40-07.25  

 41 Jackson Farrar, Najee     12 Linden HS           38-11.00   40-06.75  

 42 White, Noah               12 Bloomfield H        36-11.00   40-05.00  

 43 Smith, Artis              FR Millville HS                   40-04.00  

 44 Smith, Kyle               12 Southern Reg                   40-03.50  

 45 Sass, Brett               12 Livingston H        39-11.50   39-10.50  

 45 Delgado, Genaro           11 Passaic HS          40-09.00   39-10.50  

 47 Smith, Conner             12 Monroe Twp.                    39-08.50  

 48 Hills, Tariq              11 Rancocas Val        41-05.00   39-05.50  

 49 Bland, Damion             10 Montgomery H                   39-00.00  

 50 Santos, Bryant               Perth Amboy                    38-10.25  

 51 Chavarria, Fabian         12 Monroe Twp.                    38-09.75  

 52 Joyce, Conall             11 Hunterdon Ce        42-04.00   38-06.50  

 53 Reyes, Montez Heber Es    11 Kearny HS           40-02.00   38-05.00  

 54 Eggert, Colin             12 Washington T        38-07.00   38-01.00  

 54 Murillo, Andy             12 Bloomfield H                   38-01.00  

 56 Daisey, Dylan             11 Williamstown        39-03.00   37-07.50  

 56 Reinhard, Rob             12 Lenape Reg.         40-07.75   37-07.50  

 58 Dos Santos, Gabriel       11 Kearny HS           39-02.00   37-07.00  

 59 Charles, Stanley          12 Montclair HS        39-05.75   37-01.25  

 60 Crump, Zyair              12 East Orange         38-02.50   36-09.00  

 61 Almanzar, Onil            11 Perth Amboy                    36-07.25  

 62 Khasnavis, Sam            11 Ridge HS                       36-03.25  

 63 Stedman, Stephane         11 East Brunswi        38-00.00   35-11.00  

 64 Escobedo, Jose Samuel     12 East Brunswi                   35-08.00  

 65 Rodriguez, Juan           12 North Bergen                   35-06.00  

 66 Morris, Samuel            11 Sayreville H        36-11.50   35-00.25  

 67 Preston, Jackson          SR Westfield HS                   35-00.00  

 68 Zhong, Kevin              11 Edison HS                      34-04.75  

 69 Yu, Sherwin               11 Edison HS                      33-08.75  

 70 Hanson, Ahmad             11 Piscataway T        35-04.00   33-03.25  

 71 Gabriel, Jeremiah          9 J F Kennedy                    33-01.00  

 72 Hina, Jason               SR Eastern Reg.                   33-00.25  

 73 Parks, Xavier             11 Columbia HS         35-03.50   32-10.00  

 74 Fredericks, Matthew       12 J P Stevens                    32-07.50  

 75 Oppon-Kuntu, Mykhel       JR Eastern Reg.                   32-06.00  

 76 Trebour, Jake             10 Bayonne HS          33-03.00   32-04.75  

 77 Iqbal, Sami               SO Clearview Re                   31-07.50  

 78 Utarid, Kevin             11 Sayreville H                   31-07.00  

 79 Kalebota, Jeremy          10 Columbia HS         30-10.00   31-00.25  

 80 Carabali, Robert           9 Linden HS           30-00.75   29-04.00  

 81 Powell, Matthew           11 Cherokee HS                    29-01.00  

 82 Weatherby, Connor         10 Clearview Re                   28-00.00  

 83 Delgado, Eric             10 North Bergen                   26-03.50  

 84 Grom, Alexander           SR Westfield HS                   24-10.50  

 -- Schembor, Nate            12 Montgomery H                         ND  

 -- Bogan, Justin             11 Union HS            43-11.00         ND